Hakkımızda

Türkiye’nin en güzel koylarından Hayıtbükü’nde denizin hemen yanıbaşındayız. 1989 yılından beri pansiyon ve 2004 yılından beri de restoran olarak faaliyet gösteriyoruz. Hayıtbükü’ndeki ilk pansiyonlardan biriyiz.

İki katlı pansiyon binamızda üst katta 7 ve alt katta 7 olmak üzere 14 odamız, pansiyon binasının hemen yanında müstakil bir ev/odamız ve pansiyon binasının arkasında ise yine iki katlı binamızda 2 adet apart dairemiz bulunmaktadır.

Tüm oda ve ev çeşitlerimizde 24 saat sıcak su, klima ve kablosuz Internet bağlantısı vardır. Müstakil ev/odamız ve apart dairelerimizde ek olarak buzdolabı ve televizyon olup, apart dairelerimizin ayrıca kendi mutfakları bulunmaktadır.

Yine işletmemiz bünyesinde 2017 yılında hizmete giren Gül Ahşap Evleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pansiyon binamızın önünde yeşillikler içinde bahçemiz ve restaurant’ımız bulunmaktadır. Tamamı organik köy ürünlerinden oluşan benzersiz bir sabah kahvaltısı, pansiyonumuzun hemen arkasında bulunan kendimize ait bahçeden tazecik toplanmış sebzelerden oluşan zeytinyağlı hafif bir öğle yemeği, günlük olarak kendi tutmuş olduğumuz balıkları tadabileceğiniz unutulmaz bir akşam yemeği restaurantımızda sizleri bekliyor.

Deniz kıyısında şezlonglarımız, yüzmekten ve güneşlenmekten yorulup kitap okumak veya uzanıp dinlenmek istediğinizde hamaklarımız, pansiyonumuzun her noktasından ulaşabileceğiniz kablosuz Internet bağlantımız, sadece sevdiğiniz arkadaşlarınıza bahsedeceğiniz doya doya bir tatil yaşamanız için her istediğinizde yanınızda olan güleryüzlü ekibimiz ile, pansiyonumuza bekleriz.

Gül Pansiyon’da ve Hayıtbükü’nde, gürültü bulamazsınız. Diskolar ve barlar, Marmaris ve Bodrum’da 🙂

Daha fazla söze gerek yok, Hayıtbükü + Gül Pansiyon = Mutlu & Huzurlu Tatil 😉